طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

تجارت وب  teweb

در عصر دیجیتال و همزمان  با پیشرفت روز افزون و چشم گیر تجارت الکترونیک،  داشتن وب سایت و کسب جایگاهی ویژه در دنیای اینترنت امری ضروری برای هر مجموعه تجاری محسوب میگردد.

با توجه به زمینه فعالیت در بازار ایران، معمولا وب سایتها برای کسب و کار در دو حالت وب سایت شرکتی همراه با فروش آنلاین و نیز فروشگاه اینترنتی مورد استفاده قرار میگیرد.

وب سایت شرکتی

شرکتها با توجه به پلان کاری و بررسی نیازها جهت پیشرفت بیشتر در کسب و کار خود نیازمند وب سایتی میباشند که زمینه ساز پیاده سازی برنامه های کاری و برطرف کردن نیازمندیهای آنان را فراهم نموده باشد.

مدیران شرکتها جهت بهره برداری بهینه از وب سایت خود باید در ابتدا تمامی نیازها و افکار خود را به صورت مکتوب مورد ارزیابی قرارداده و با تکیه بر تجربه و دانش خود و همکاران مورد اعتماد شرکت، بتوانند به بهترین شکل ممکن خواسته های خود را از یک وب سایت در قالب شرکتی  به صورت مکتوب ارائه نمایند.

یکی از تفاوتهای بسیار مهم و اساسی بین وب سایتهای شرکتی و فروشگاهی که میتوان به ان اشاره نمود این است که در وب سایت فروشگاهی اساس کار و هدف اصلی فروش به صورت تک محصولی یا در پاره ای از مواقع به صورت کلی میباشد، که این اتفاق در واقع بیش از 95 درصد خواسته مدیران فروشگاههای اینترنتی را براورده میسازد ، اما وب سایتهایی در قالب شرکتی به خاطر سیاستهای  مختلف جهت به نتیجه رساندن اهداف  ان کسب و کار و برخورداری از روشهای خلاقانه و نوین ، نیازمند بررسی و تحقیق  کارشناسی قبل از طراحی وب سایت میباشد.

طراحی وب سایت

وب سایت فروشگاهی

در حال حاضر داشتن فروشگاه اینترنتی یکی از ملزومات پیشرفت و پایدار ماندن در عرصه رقابت با رقبا امری ضروری میباشد.

طراحی فروشگاه اینترنتی در اغلب مواقع  با اهداف مشخص ( فروش محصول به صورت تکی و عمده ) طراحی میگردد که پیش بینی فرایند معرفی محصول ، قیمت گذاری ، درج توضیحات ، بارگذاری عکس و در نهایت ویرایش و یا حذف کالا جزو  امکانات ابتدایی  هر فروشگاه اینترنتی میباشد.

یکی از مواردی که در طراحی فروشگاه اینترنتی باید در نظر گرفت  برقراری ارتباط کاربر با وب سایت و عدم احساس خستگی و سردرگمی در کلیه مراحل بررسی کالا و طی کردن مراحل ثبت کالا در سبد خرید و پرداخت آنلاین  میباشد.

کسب رضایت مدیران فروشگاههای اینترنتی همواره در فروش بالای کالا و نکته بسیار مهم بازگشت دوباره کاربر جهت خرید مجدد میباشد . که تمامی این موارد با رعایت موارد فوق امکان پذیر میباشد.

گروه تجارت وب  با تکیه بر سالها تجربه در بازار آی تی کشور و نیازسنجی بازار جهت ارائه راهکارهای کاربردی و مفید در پیشرفت کسب و کارها همواره گام برداشته و با ارائه جدید و مناسبترین راهکارها در زمینه طراحی  سایتهای شرکتی و فروشگاه اینترنتی آماده ارائه خدمت میباشد.

یکی از ویژگیهای گروه تجارت وب که باعث میگردد وب سایتهای طراحی شده در کوتاهترین زمان ممکن به کسب درامد نایل گردند همکاری با وب سایت نت شبکه ( شبکه آنلاین فروشندگان ) میباشد که این اتفاق مهم باعث گردیده تا وبسایتهای فروشگاهی در همان ابتدای شروع به کار بتوانند از امکانات وب سایت نت شبکه به صورت رایگان استفاده نموده و بدین شکل شروع رویایی را تجربه نمایند.

امید است به یاری خداوند گامی موثر در جهت پیشرفت و موفقیت در کسب و کار شما دوستاران بردارییم