شرایط و قوانین جهت استفاده از امکانات فروش وب سایت netshabakeh :
ثبت نام و ورود به عنوان مشتری ، کاربر و یا فروشنده به منظور پذیرش تمامی شرایط و قوانین این وب سایت میباشد.
قوانین و شرایط عمومی وب سایت نت شبکه :
با توجه به اینکه وب سایت نت شبکه در کشور جمهوری اسلامی ایران در حال فعالیت میباشد کلیه شرایط ، اصول و روشهای کسب و کار یک فروشگاه اینترنتی مطابق با قوانین حاکم در کشور جمهوری اسلامی ایران میباشد. کلیه قوانین تجارت الکترونیک در جهت حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و کلیه ثبت نام کنندگان موظف به رعایت قوانین و شرایط میباشند.
لازم به توضیح میباشد که چنانچه سیاستهای فروشگاهی وب سایت نت شبکه زیر سایه قوانین جمهوری اسلامی ایران دچار تغییراتی گردد، در این بخش منتشر و به روزرسانی میگردد و تمامی ثبت نام کنندگان موظف به توافق و قبول کلیه تغییرات میباشند.
خرید از نت شبکه :
استفاده از امکانات نت شبکه از جمله خرید به صورت تلفنی و یا سفارش آنلاین میباشد. که در هر صورت تیم پشتیبانی این وب سایت آماده پاسخگویی و راهنمایی ثبت نام کنندگان میباشد. و در این مسیر کسب رضایت مندی ثبت نام کنندگان بزرگترین رسالت نت شبکه میباشد.
تعریف کاربر ( ثبت نام کننده ):
کاربر ( در نقش مشتری یا همکار ) به فردی گفته میشود که در بخش ثبت نام دروب سایت نت شبکه کلیه اطلاعات کاربری خود را ثبت نموده و در ادامه اقدام به همکاری در فروش و یا خرید از وب سایت نت شبکه میکند.
رعایت حریم خصوصی ثبت نام کننده:
وب سایت نت شبکه تمامی اطلاعات ثبت نام کننده را نزد خود محفوظ دانسته و تمامی تلاش خود را در جهت محرمانه دانستن این اطلاعات به کار میگیرد. و همچنین نت شبکه متعهد میگردد با استفاده از جدیدترین امکانات و تکنولوژی ها در مسیر دفاع از حریم خصوصی ثبت نام کنندگان گامهای موثری بردارد.
ثبت سفارش ، خرید :
تمامی مراحل خرید ( آنلاین و یا تلفنی ) در روزهای کاری ( شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۸ ) و روز پنج شنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۴ بجز روزهای تعطیل مورد پردازش و بررسی قرار گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن شرایط تحویل کالای درخواستی را برای درخواست کننده مهیا میسازد.
تمامی کالاهای مندرج در گروههای تعریف شده در نت شبکه مطلبق با توضیحات داده شده تحویل داده شده و مشتری بنا به هر دلیلی چنانچه اقدام به بازگرداندن کالای خریداری شده نماید مجاز است تا ۴۸ ساعت بعد از خرید کالا اقدام نماید و کالا را به شکلی که تحویل گرفته است باز گرداند.
نت شبکه مجاز است با توجه به نوسانات ارز نسبت به تغییر قیمت کالاها اقدام کرده و خریدار مطابق با آخرین قیمت مندرج در وب سایت نت شبکه اقدام به خرید نماید.
طرح پیشنهاد شگفت انگیز
این طرح به منظور ارائه کالاهایی با تخفیفات ویژه جهت ایجاد حس خوب خرید برای مشتریان و اعضای سایت در نظر گرفته شده است.