گروه نت شبکه با تکیه بر سالها تجربه در زمینه واردات،فروش و خدمات پس از فروش در زمینه تجهیزات آی تی و بخصوص تجهیزات شبکه و با هدف گسترش فرهنگ تجارت الکترونیک پای به این عرصه نهاده است.

این گروه با در نظر گرفتن گستردگی و تنوع تجهیزات شبکه و با ایجاد سامانه ای در جهت معرفی تجهیزات شبکه در گروههای مختلف و در نهایت ایجاد بستری برای سهولت در انتخاب و خرید برای خریداران محترم پیش قدم میباشد.

یکی از بزرگترین دغدغه و نگرانی برای مشتریان تشخیص تجهیزات اورجینال با مدلهای فیک ، یوزد و یا ریفر بودن محصولات میباشد ، نت شبکه را توجه به داشتن تیمی متخصص و تکیه بر تیمی با تجربیات چندین ساله ( بیش از بیست سال ) سعی بر حل این مشکلات نموده و با رعایت نهایت انصاف و اصل مشتری مداری و با ارائه اطلاعات دقیق و واقعی در رابطه با کیفیت تجهیزات (اورجینال ، فیک ، یوزد ، ریفر و ….) امکان انتخاب درست را برای مشتریان فراهم نموده است .

در گام بعدی این گروه با همکاری واردکنندگان برتر و معتبر بازار آی تی و شبکه و ارائه قیمتهای منصفانه و رقابتی ( به جهت نبود واسطه ) آرامش در خرید  را برای خریداران محترم به ارمغان آورد.

نت شبکه با توجه به نوسانات ارز و تغییر قیمت تجهیزات آی تی و شبکه نیز همواره بروز رسانی قیمتها  را جزو اولویت های خود قرار داده است و همواره قیمتهای درج شده در وب سایت قابل عرضه میباشد.

از آنجا که بخش اعظم فروش تجهیزات آی تی و شبکه برای مراکز دولتی و سازمانها میباشد نت شبکه پا را فراتر نهاده و این اطمینان خاطر را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا بتوانند استعلام قیمت آنلاین از طریق این وبسایت را انجام داده و در کوتاه ترین زمان ممکن قیمتهای بروز و واقعی را از واردکنندگان برتر دریافت نمایند.

کسب رضایت مندی و حمایت همه جانبه مشتریان این وب سایت در مسیر ارائه تجهیزات با اطلاعات و مشخصات درج شده در توضیحات و نیز ارائه قیمتهای رقابتی ( به جهت همکاری با واردکنندگان برتر ) بهترین انرژی برای ادامه این مسیر برای گروه نت شبکه میباشد.

 

امید است به یاری خداوند گامی موثر در مسیر اعتلای تجارت الکترونیک و کاستن نگرانی برای مشتریان عزیز بردارییم

.

.

.